Spotkanie z Mikołajem 2017

DSC 44429 grudnia 2017 roku dzieci z niepełnosprawnościami spotkały się z Mikołajem. W kinie Nowe Horyzonty  Fundacja Promyk Słońca zorganizowała imprezę, w trakcie której dzieci tworzyły świąteczne ozdoby, uczestniczyły w konkursach, obejrzały wspólnie film Zambezia i oczywiście dostały od Mikołaja świąteczne prezenty.

Jak co roku na początku grudnia do dzieci przybył z workiem prezentów Mikołaj. Przy tej okazji można było też nauczyć się własnoręcznie wykonywać świąteczne ozdoby, wziąć udział w konkursach z nagrodami i oczywiście wspólnie obejrzeć film. W tym roku zaprosiliśmy naszych podopiecznych na film "Zambezia".
Wśród dzieci i ich rodzin uwijali się nasi praconicy i wolontariusze, wyczarowując na dziecięcych buziach piękne malunki i służąc pomocą w każdej sytuacji. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i że z ochotą przyjdą również na przyszłoroczne spotkanie.

Ale to dopiero za rok, a na razie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i życzymy udanych przygotowań do najpiękniejszych świąt w roku!

IMPREZA UMWD PFRON NOWY