Akcja charytatywna w Arkadach Wrocławskich

bombkiminBombki w rozmiarach XXL, wrocławscy dziennikarze i prawdziwa walka na pędzle. Tak w skrócie można opisać akcję charytatywną „Wielkie Malowanie Bombek”, z której zyski wspomogły podopiecznych fundacji „Promyk Słońca”.  

Zabawa odbyła się w czwartek 24 listopada w Arkadach Wrocławskich

 

Pięć wrocławskich redakcji wzięło udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Arkady Wrocławskie. Przedstawiciele TVP Wrocław, Gazety Wrocławskiej, tuWrocław, dlaStudenta, Radia Traffic wraz z dziećmi z Integracyjnego Przedszkola "Promyk Słońca" stworzyli bożonarodzeniowe bombki w rozmiarze XXL.

Do Arkad Wrocławskich wybrały się dzieci z grupy "Mrówki". Malowanie bombek było dla nich wspaniałą zabawą - wszystkie bardzo zaangażowały się w pomoc dziennikarzom. Współpraca układała się bardzo dobrze i po godzinie bombki były już gotowe. Po zakończonej pracy dzieci otrzymały wspaniałe upominki.

Wpływy z akcji zostały przekazane Fundacji "Promyk Słońca".

 

 

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy. CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium. Niewątpliwą gratką jest możliwość podziwiania rzeźby „Profil Czasu” Salvadora Dali, która znajduje się na poziomie 0.

http://www.arkadywroclawskie.pl