Charytatywne Malowanie Jaj w Arkadach

22 marca już po raz trzeci wrocławscy dziennikarze spotkali się w Arkadach Wrocławskich by pomalować wielkanocne pisanki w rozmiarze XXL. Zyski z akcji wspomogły Fundację „Promyk Słońca”.Na wielkanocnym malowaniu jaj w Arkadach tradycyjnie już pojawili się przedstawiciele 5 wrocławskich redakcji. Dołączyły do nich dzieci, będące na co dzień pod opieką Fundacji „Promyk Słońca”. Razem wymalowali 5 półtorametrowych pisanek, na których przedstawili swoją wizję wielkanocnej panoramy Wrocławia.

Wymalowane w ten sposób pisanki zostały symbolicznie wykupione przez Arkady Wrocławskie. Zebrana kwota już po raz drugi z rzędu przeznaczona została na wsparcie Fundacji „Promyk Słońca”. Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium. Niewątpliwą gratką jest możliwość podziwiania rzeźby „Profil Czasu” Salvadora Dali, która znajduje się na poziomie 0.
Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.pl

Kontakt:
Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Arkady Wrocławskie SA, tel. 071 79 77 603,
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Natalia Jastrzębska, Manager ds. PR, Fabryka Idei, tel. 071 78 8 95 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.