Sympozjum z okazji 100. rocznicy urodzin prof. Vaclava Vojty

A4-Vojta-Symposium-2017-pl2-1Internationale Vojta Gesellschaft zaprasza na Sympozjum z okazji 100. rocznicy urodzin profesora Vaclava Vojty. Sympozjum odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2017 roku w Kolonii - mieście, w którym Vaclav Vojta rozpoczął swoją pracę w Niemczech.


Internationale Vojta Gesellschaft (Międzynarodowe Stowarzyszenie Vojty), z którym Fundacja "Promyk Słońca" współpracuje od wielu lat, serdecznie zaprasza na Sympozjum z okazji 100. rocznicy urodzin profesora Vaclava Vojty - twórcy metody diagnostycznej i rehabilitacyjnej nazwanej jego imieniem. Sympozjum odbędzie się w Niemczech, w Kolonii, w dniach 23-24 czerwca 2016 roku. Program dwudniowego sympozjum przewiduje wykłady i seminaria (język wykładowy - niemiecki, przewidziane tłumaczenie na jezyk czeski i angielski), poświęcone między innymi następującym tematom:
* Podsumowanie 50 lat zasady Vojty w Niemczech
* Wcześniaki - diagnostyka i terapia
* Terapia metodą Vojty w zaburzeniach oddechowych
* Zakodowane wzorce zachowań a zasada Vojty / interakcje w terapii
* Zastosowanie i efekty terapii w geriatrii, onkologii i ortopedii
* Rehabilitacja neurologiczna - terapiia Vojty u pacjentów dorosłych
* Porażenie połowicze, funkcja dłoni, MPDZ - badania i wyniki

Poza tym w ramach sympozjum odbędą się specjalistyczne warsztaty, poświęcone między innymi asymetriom w wieku niemowlęcym i dziecięcym, analizie oceny niemowlęcia i dziecka, porażeniom połowiczym u pacjenta dorosłego, a także zespołowi bolesnego barku.
Wieczorem 23 czerwca organizatorzy zapraszają do "Deutzer Brauhaus" na wspólny wieczór.
Informacje na temat zgłoszeń i opłaty za Sympozjum na załączonym plakacie oraz:
Internationale Vojta Gesellschaft e.V. Wellersbergstraße 60 · 57072 Siegen
Tel. 0271 / 30 38 39-99 · Fax 0271 / 30 38 39-98 eMail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · www.vojta.com
A4-Vojta-Symposium-2017-pl3