Wrocławski Punkt Informacji dla Osób Niepełnosprawnych 2016

Jesteś osobą niepełnosprawną? Znasz osobę niepełnosprawną, której chciałbyś pomóc? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy we Wrocławskim Punkcie Informacji dla Osób Niepełnosprawnych!
Wrocławski Punkt Informacyjny dla Osób Niepełnosprawnych znajduje się we Wrocławiu przy ul. Psie Budy 14/15 lok 1a (wejście od ul. Kazimierza Wielkiego). Stały dyżur pełni tam specjalista ds. społecznych, który na bieżąco udziela informacji na temat uprawnień, wypełniania wniosków dotyczących świadczeń, zakresu działalności instytucji i organizacji zajmujących się wspieraniem osób niepełnosprawnych.

Od 1 stycznia 2016 r. Punkt jest czynny:

poniedziałek w godzinach od 08.00 do 12.00
wtorek i środa w godzinach od 14.00 do 18.00
czwartek w godzinach od 12.00 do 16.00
piątek w godzinach od 10.00 do 14.00

Na spotkanie najlepiej umówić się wcześniej, dzwoniąc na numer 695 695 634 lub wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W punkcie można też otrzymać broszury i ulotki działań na rzecz osób niepełnosprawnych podejmowanych na terenie Gminy Wrocław.

Z oferty mogą skorzystać osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, osoby z ich otoczenia lub przedstawiciele podmiotów działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
Wszystkie usługi świadczone w Punkcie są bezpłatne.

Więcej informacji na stronie internetowej projektu http://niepelnosprawni-wroclaw.pl/