Rekrutacja osób potrzebujących wsparcia asystenta - Wrocław

samodzielni-logotyp4W ramach projektu SAMO-Dzielni prowadzimy ciągłą rekrutację osób, które chcą skorzystać ze wsparcia asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej na terenie Wrocławia.

W zależości od potrzeb, możemy Państwa objąć wsparciem stałym lub doraźnym.

Wsparcie stałe – usługa asystencka świadczona w sposób stały, w dniach i godzinach ustalonych wspólnie przez Uczestniczkę/Uczestnika projektu, Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej oraz Realizatora projektu. Wsparcie może być przyznane na cały okres realizacji usług w ramach projektu.

Wsparcie doraźne -   usługa asystencka świadczona w sposób doraźny, co do zasady – krótkotrwała, realizowana w dniach i godzinach ustalonych wspólnie przez Uczestniczkę/Uczestnika projektu, Asystenta Osobistego Osoby Niepełnosprawnej oraz Realizatora projektu. Wsparcie doraźne może być przyznane jednej osobie wieloktrotnie w okresie realizacji projektu, o ile nie będzie to nosić znamion wsparcia stałego.

Wszystkich zainteresowanych bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz o wypełnienie formularza i dostarczenie go osobiście, za pośrednictwem innych osób lub przesyłanie drogą pocztową na adres:

Biuro Projektu:
Fundacja "Promyk Słońca"
ul. Swobodna 8a
50-088 Wrocław,
p.504

(z dopiskiem: „SAMO-Dzielni”)

lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem 71 7950 951, 603 503 396 lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy - usługa stała
Formularz zgłoszeniowy - usługa doraźna
Profil beneficjenta