Podsumowanie projektu

 

dziewczynka 700 pxWspółczesna szkoła musi szukać nowych rozwiązań, które uwzględniają indywidualne potrzeby i możliwości uczniów. Fundacja „Promyk Słońca” w partnerstwie z Gminą Wrocław opracowała innowacyjny model kształcenia na odległość, w którym uczniowie uczą się przez Internet.

więcej >>>

 

Najlepszy projekt - niezwykła szansa dla zwykłych ludzi

Dyplom najlepszy projekt EFSW konkursie "Najlepszy projekt - niezwykła szansa dla zwykłych ludzi. Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku" zwyciężyła Fundacja "Promyk Słońca".

więcej >>>

 

Konferencja: Nowe trendy w nauczaniu i terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

P530444430 maja 2014 r. odbyła się konferencja "Nowe trendy w nauczaniu i terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi". Gościliśmy m.in. Jacka Żakowskiego, Elżbietę Neroj, dra Marcina Szczerbińskiego, prof. dra Antoniego Jeżowskiego, dr Marzenę Żylińską oraz Magdalenę Kochańską.

więcej >>>

 

Zaproszenie do składania ofert

W związku z realizacją projektu innowacyjnego pn. „Nowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie”, finansowanego w ramach PO Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Fundacja „Promyk Słońca” zaprasza do składania ofert cenowych, na wykonanie usługi polegającej na zaprojektowaniu i stworzeniu strony internetowej projektu w celu upowszechnienia produktu finalnego – modelu nauczania zdalnego.

więcej >>>

 

Rozstrzygnięcie konkursów

w związku z zapytaniami ofertowymi z dnia:
  • 29 kwietnia br
  • 16 kwietnia br
  • 18 kwietnia br

więcej >>>

 

Debata na temat kształcenia na odległość

img 031011 lutego 2014 odbyła się we Wrocławiu debata poświęcona kształceniu na odległość dzieci i młodzieży. Okazją do zorganizowania debaty było zakończenie etapu testowego projektu "Nowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie".

więcej >>>

 

Cele projektu

dziewczynka 700 pxNowy model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nauczanych indywidualnie - projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w partnerstwie z Gminą Wrocław.

więcej >>>

 
Więcej wiadomości