Broszury

Broszura AOON

Przedstawiamy Państwu opracowanie, które powstało na potrzeby realizacji szkoleń dla kandydatów na Asystentów Osobistych Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu „Sprawni w pracy”.

więcej >>>

 

Nowy model nauczania - Instrukcja techniczna

PlatNowyModel 3forma edukacyjna Fronter, wykorzystywana w projekcie, charakteryzuje się ogromną elastycznością i łatwością w dostosowywaniu do specyficznych potrzeb użytkowników. W 3 części publikacji zaprezentowano jej uproszczoną wersję, specjalnie przygotowaną z uwzględnieniem głównych założeń projektowych.

więcej >>>

 

Nowy model nauczania - Poradnik metodyczny

Szkoła NowyModel 2XXI wieku potrzebuje nauczyciela, który będzie umiał pracować z uczniem za pomocą Internetu i urządzeń, które dla uczniów są środowiskiem naturalnym. W dobie nieograniczonego niemal dostępu do informacji nauczyciel nie może być dla ucznia przekaźnikiem wiedzy. Musi byc  mistrzem, przewodnikiem, a zarazem członkiem uczącej się społeczności.

więcej >>>

 

Nowy model nauczania - Opis modelu

NowyNowyModel 1 model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi to efekt projektu innowacyjnego realizowanego przez Fundację "Promyk Słońca" w partnerstwie z Gminą Wrocław.

więcej >>>

 

Poradnik dla rodziców 16

Okladka Biuletyn16 2014Poradnik dla rodziców na temat rozwoju psychomotorycznego dziecka, numer 16. Zobacz Poradnik w formacie PDF

więcej >>>

 

Postawa to podstawa

postawaPOSTAWA TO PODSTAWA, więc mamo tato zadbajcie o mój kręgosłup! - broszura informacyjna wydana w ramach kampanii społecznej na rzecz profilaktyki wad postawy i promocji zdrowego stylu życia, realizowanej ze środków FIO.

Obejrzyj

 

Dziecko z niepełnosprawnością w rodzinie

dziecko-niepenosprawneInformator dla rodziców i opiekunów 


Diagnoza choroby bądź stwierdzenie, że dziecko jest niepełnosprawne, niesie ze sobą wiele zmian w rodzinie. Początkowo rodzice przeżywają szok.

więcej >>>

 
Więcej wiadomości