Nowości

Nowy model nauczania - Instrukcja techniczna

PlatNowyModel 3forma edukacyjna Fronter, wykorzystywana w projekcie, charakteryzuje się ogromną elastycznością i łatwością w dostosowywaniu do specyficznych potrzeb użytkowników. W 3 części publikacji zaprezentowano jej uproszczoną wersję, specjalnie przygotowaną z uwzględnieniem głównych założeń projektowych.
 

Nowy model nauczania - Poradnik metodyczny

Szkoła NowyModel 2XXI wieku potrzebuje nauczyciela, który będzie umiał pracować z uczniem za pomocą Internetu i urządzeń, które dla uczniów są środowiskiem naturalnym. W dobie nieograniczonego niemal dostępu do informacji nauczyciel nie może być dla ucznia przekaźnikiem wiedzy. Musi byc  mistrzem, przewodnikiem, a zarazem członkiem uczącej się społeczności.
 

Informator dla osób niepełnosprawnych

Inf dla osob niepelnosprawnychWydany przez Fundację „Promyk Słońca” Wrocławski Informator dla osób niepełnosprawnych ma na celu przekazanie wiedzy na temat możliwości, jakie osobom niepełnosprawnym oferuje Wrocław – miasto bez barier.
Przeczytaj w formacie PDF
 

Nowy model nauczania - Opis modelu

NowyNowyModel 1 model nauczania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi to efekt projektu innowacyjnego realizowanego przez Fundację "Promyk Słońca" w partnerstwie z Gminą Wrocław.

 

Poradnik dla rodziców nr 18

ZapraszamBiuletyn-18-okladkay do lektury numeru 18 Poradnika dla rodziców na temat rozwoju psychomotorycznego dzieci.

Poradnik w formacie pdf
 

Poradnik dla rodziców nr 16

Okladka Biuletyn16 2014Poradnik dla rodziców na temat rozwoju psychomotorycznego dziecka, nr 16

przeczytaj w formacie pdf
 
Więcej wiadomości