Fundacja
Promyk Słońca
Fundacja
Promyk Słońca
[wpseo_breadcrumb]

Inni o nas

dyplomy, wyróżnienia, opinie
Ten projekt to był fantastyczny pomysł, a Unia Europejska dobrze wydała pieniądze dla Promyka. Nauczyłem się wiele ciekawych rzeczy od pani psycholog i z chemii. Spotkania z dzieciakami to był najistotniejszy moment w projekcie, a czytanie informacji z BBC po angielsku z panem Marcinem to był taki relaks i dobra nauka języka angielskiego. Krótko mówiąc, projekt był OK i daję mu ocenę 6+.

Adrian

dziewczynka przy komputerze

Drogie Panie
Drodzy Państwo
Kochane Ciocie

Od 10 lat Jesteście dla nas drugą, ale jak ważną (!), Rodziną.
To dzięki Waszej ciężkiej pracy, dzięki Waszemu ciągłemu wsparciu i pomocy M. jest tu gdzie jest i jest taki, jaki jest.

Daliście nam siłę i motywację do pracy. Spotkaliśmy też na swojej drodze, tak samo jak Wy, wspaniałych lekarzy. Ci wspaniali lekarze przypominają nam tylko, pracujcie tak mocno dalej, wtedy nie zaprzepaścicie tych osiągnięć. Wiemy, że Wy Kochane Ciocie też na to nie pozwolicie i tak jak do tej pory wspierałyście nas, czynić to będziecie nadal. I za to Was najszczerzej jak potrafimy dziękujemy.

To Wydarzenie, to co się stało 7 grudnia , potwierdziło nam to, jak Ważne Jesteście dla nas, jak mocno siedzicie w naszych sercach. To było coś przewspaniałego.

Jeszcze raz dziękujemy.

Rodzice M.

Dyplom w uznaniu zasług  dla województwa dolnośląskiego.

opis obrazu poniżej
Oraz przedstawia dyplom w uznaniu zasług dla województwa dolnośląskiego. Dyplom nadano 26 września 2013 roku.
studenci na wykłądzie patrząc na tablicę

Nie mogę nie odnieść się do warsztatów, ponieważ był to kolejny przykład doskonałej logistyki , a nazwiska prowadzących były gwarancją profesjonalizmu. To moja trzecia edycja „Razem w pełni sprawni” i najchętniej zostałabym jeszcze na kolejny dzień szkolenia.(…) Ogromne podziękowania za kontynuację projektu. Barbara

Barbara

Jestem jak zawsze pod wrażeniem organizacji szkolenia. Poziom szkolenia/warsztatów, prowadzący, organizacja zjazdu – jak najbardziej ok. Kocham „Promyk Słońca” gorącą, słoneczną miłością od pierwszego wejrzenia w Kliczkowie. Pozdrawiam cały zespół.

Urszula